| < Październik 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Konta i lokaty bankowe
Kategorie: Wszystkie | Fundusze inwestycyjne | Inne | Konta bankowe | Kredyty | Lokaty | Obligacje
RSS

Konta bankowe

środa, 22 kwietnia 2015


Idea Cloud w Idea Banku


Wyobraź sobie narzędzie, które pozwala zarządzać wszystkimi procesami w firmie z dowolnego miejsca na ziemi. Dostawami, kontrahentami, kadrami, korespondencją, magazynem, płatnościami.

Wyobraź też sobie, że to narzędzie ma wbudowany system księgowy i jest wyposażone w wirtualny sejf na wszelkiego typu dane i dokumenty. A teraz umieść to wszystko w banku I wzbogać Twoje narzędzie o system transakcyjny. Na koniec wyposaż je w szklana kulę, która będzie przewidywała przyszłe zdarzenia w Twojej firmie.

I tak powstanie Idea Cloud.

Idea Cloud - co to jest?


To pierwsza na świecie platforma do zarządzania firmą umiejscowiona w chmurze. Absolutnie bezpieczna, bo zlokalizowana w infrastrukturze banku. Idea Bank jako pierwszy zbudował kompleksowe centrum dowodzenia firmą.

Pierwszą chmurę bankową.

Ekran logowania do Idea Cloud


Już tu możesz otrzymać pierwsze, dyskretne, zrozumiałe tylko dla Ciebie informacje o stanie środków na koncie, oczekujących płatnościach, fakturach do wystawienia.

Lista produktów w Idea Cloud


Przesuwając palcem otrzymasz zobaczysz informacje o każdym z produktów, które posiadasz oraz o tym co ostatnio się z nimi wydarzyło. Czasami możesz mieć takich produktów bardzo dużo. Wtedy jednym tapnięciem będziesz mógł przejść do pełnej listy produktów i wybrać ten, który Cię interesuje. Jeżeli chcesz przejść do kolejnych produktów, cofnij się do poprzedniej listy albo przesuń palcem w lewo lub w prawo.

Płatności w Idea Cloud


System podpowie Ci o zbliżających się płatnościach. Po dotknięciu kartki kalendarza zobaczysz wypełnione szczegóły płatności, które możesz edytować lub zatwierdzić jednym gestem. Jeśli chcesz zapłacić wszystkie płatności za jednym razem, wybierz przycisk szybkiego przelewu. Te samą filozofię stosuje się dla wystawianych cyklicznych faktur.

W łatwy sposób możesz przejść też do formatki przelewu. Wystarczy wybrać konto źródłowe, odbiorcę oraz wpisać kwotę.

Uwaga! W przypadku błędnego wypełnienia kwoty możesz ją ręcznie skasować lub po prostu potrząsnąć tabletem.


Przedsiębiorca może mieć jednorazowo do wykonania nawet kilkadziesiąt płatności. System pamięta wszystkie dane kontrahentów i nie trzeba ich wpisywać każdorazowo.

Cashflow w Idea Cloud


Twój cashflow wygląda dobrze, gdy wszyscy odbiorcy dokonują płatności na czas. Ale czy pieniądze na pewno wpłyną w terminie podanym na fakturze?

Raczej nie.

Uwaga! Jednym przyciskiem możesz sprawdzić kiedy pieniądze przyjdą naprawdę.

Wirtualny sejf w Idea Cloud


To najbezpieczniejsze miejsce do przechowywania wszystkich danych dotyczących Twojej firmy takich jak: umowy, dane kontrahentów, dane finansowe, prezentacje, zdjęcia, czy tajne receptury produktów.

Uwaga! W bankowym sejfie nie są narażone na kradzież ani uszkodzenia. To znacznie bezpieczniejsze niż trzymanie cennych danych w pamięci komputera..


Wirtualny oddział w Idea Cloud


Łącząc się z konsultantem możesz porozmawiać o opcjach wcześniejszego uzyskania pieniędzy za przeterminowane faktury, czy uzyskania kredytu. Konsultant doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

Na Laptopie jak na Tablecie w Idea Cloud


Nowy interfejs w Idea Banku będzie przygotowany do obsługi na ekranach dotykowych laptopów, tabletów i smartfonów. Dlatego strona nie może mieć małych linków, których nie można łatwo trafić palcem.

Nawigacja i skróty w Idea Cloud


W każdej chwili użytkownik może skorzystać ze skrótów i menu, które znajdują się na lewej aktywnej krawędzi aplikacji. Wystarczy przesunąć palcem w prawo i już masz do nich dostęp.

piątek, 06 marca 2015


Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbank


Wymarzone Konto to nowa oferta Raiffeisen Polbank dla klientów detalicznych – konto bieżące, oszczędnościowe i lokata w jednym; konto, na którym każda złotówka zarabia, bez limitów kwotowych, czasowych, bez gwiazdek i ukrytych warunków, a do tego pakiet atrakcyjnych bezpłatnych usług jak darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i darmowe wpłaty w oddziałach.

Wymarzone konto dostępne jest dla wszystkich - za 0 zł! Tak nowi, jak i obecni klienci banku mogą z niego korzystać na tych samych warunkach, które nigdy nie zmienią się na gorsze; nie ma ofert „tylko dla nowych”.

Wymarzone Konto to więcej niż produkt, to nowa filozofia podejścia do klienta – Raiffeisen Polbank jest lojalny wobec swoich klientów.

Wymarzone Konto - nowa jakość na polskim rynku finansowym


Osoby marzące o prostym i wygodnym korzystaniu z usług bankowych, oczekujące od banku partnerskiego podejścia oraz ceniące rozwiązania, które zdejmują im z głowy konieczność ciągłego martwienia się o swoje finanse, nie muszą już dłużej zastanawiać się nad wyborem. Odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania jest atrakcyjnie oprocentowane Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbank. Wraz z pakietem towarzyszących mu usług, to wyjątkowe na polskim rynku rozwiązanie zapewnia klientom pełen komfort i wygodę w obsłudze codziennych finansów oraz pozwala na czerpanie korzyści z dołączonych do konta atrakcyjnych benefitów.

Wymarzone Konto to również wyraz nowego podejścia banku do budowania relacji z klientami. Opiera się ono na oferowaniu klientom rozwiązań odpowiadających na ich konkretne potrzeby, dążeniu do ciągłego usprawniania oraz lojalności, polegającej na zapewnianiu dotychczasowym klientom wszystkich produktów i usług, zazwyczaj dostępnych wyłącznie dla nowych.

Wymarzone Konto - wymarzona propozycja dla klientów detalicznych


W ramach Wymarzonego Konta klienci otrzymują – oprocentowane konto bez dodatkowych opłat (tzw. Konto za 0 zł) – wraz z bogatym zestawem dodatkowych usług, w którym znajdują się: możliwość wypłacania pieniędzy we wszystkich bankomatach w Polsce za darmo, darmowe przelewy internetowe, dostęp do bankowości internetowej i mobilnej, bezpłatne wpłaty gotówki w oddziale i wpłatomatach banku oraz jedną darmową wypłatę gotówki w oddziale w miesiącu.

Wszystko bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, za to z gwarancją, że pakiet będzie zawsze darmowy. Do Wymarzonego Konta klient otrzymuje kartę debetową, za którą obligatoryjna opłata – również na zawsze niezmienna – wynosi 3 zł miesięcznie. Wraz z kartą klient otrzymuje bezpłatny pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych oraz bardzo wygodne ubezpieczenie podróżne.

Środki na Wymarzonym Koncie są oprocentowane od pierwszej do ostatniej złotówki, bez górnego limitu kwotowego. Do wysokości 3 000 zł oprocentowanie wynosi 0,5%. Powyżej tej sumy podnosi się do poziomu 1,5% - jak na koncie oszczędnościowym. Każda złotówka powyżej 10 000 zł oprocentowana jest natomiast na 2%, czyli jak na produktach depozytowych. Nie ma limitu środków, powyżej którego pieniądze klientów nie są oprocentowane.

Mechanizm ustalania oprocentowania Konta Wymarzonego, podobnie jak sama konstrukcja konta i zakres oferowanych w jego ramach bezpłatnych benefitów, jest również wyjątkowy na rynku. Oprocentowanie zmienia się automatycznie w przypadku zmiany aktualnej stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i obliczane jest na zasadzie: do 3 000 zł = wartość stopy x 0,25, dla przedziału 3 000,01 – 10 000 zł x 0,75, powyżej 10 000 zł przyjmowana jest wysokości stopy bazowej. Dzięki temu oprocentowanie środków na koncie będzie zawsze podążało za aktualnymi stopami na rynku, a nie będzie miało charakteru uznaniowego, promocyjnego czy limitowanego czasowo – trudno o bardziej transparentne rozwiązanie dla klienta.

Bank lojalny wobec klientów


Raiffeisen Polbank wyznacza również wyższe standardy, jeśli chodzi o oferowanie produktów i usług dotychczasowym oraz nowym klientom. Obie grupy będą otrzymywać identyczne propozycje, nie będzie promocji wyłączających osoby już korzystające z usług banku – Wymarzone Konto również będzie dostępne bez żadnych ograniczeń dla istniejących klientów banku. Ponadto bank zamierza mocniej doceniać własnych aktywnych klientów. Jeśli klient będzie przelewał do banku pensję, otrzyma w ramach programu „Lojalny Bank” zawsze lepsze warunki w ofercie kredytowej i depozytowej oraz dodatkowo bank co miesiąc będzie przygotowywał dla takich klientów specjalne oferty miesiąca.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 41